Loading...
cnili_logo

طراحی نرم افزار تحت وب

بهترین گزینه برای طراحی و ساخت نرم افزارهای سازمانی، اداری و شرکتی شیوه تحت وب میباشد برای مثال میتوان نرم افزارهای اتوماسیون اداری، حسابداری، انبارداری، پرتال مشتریان و… را بخوبی تحت وب طراحی و ارایه داد.

فناوری‌های مورد استفاده ما در توسعه نرم افزار های تحت وب

  • React
  • Django FrameWork
  • PHP Programming
  • MySql Database
  • Python Programming
  • Postgres Database
  • Jenkins CID/CD
  • Docker
  • Linux


وب اپلیکیشن (طراحی نرم افزار مبتنی بر وب یا وب بیس)

با توجه به قابلیت‌های وب در حال حاضر در سراسر جهان بسیاری از نرم افزارهای ادارای که قبلا در زیرساخت ثابت پیاده‌سازی می‌شده‌اند، به عنوان نرم افزارهای تحت وب یا شبکه ارائه می‌شوند. نرم افزارهای تحت وب (شبکه) با ویژگی‌هایی مانند پرتابل بودن و امکان دسترسی تنها با یک مرورگر وب از هرجا و تحت هر شرایطی قابلیت استفاده به ساده‌ترین حالت ممکن را برای کاربران فراهم می‌آورند تا کاربران بدون نیاز به امکانات خاصی از هرجا به نرم افزارها دسترسی داشته باشند. بهترین گزینه برای طراحی و ساخت نرم افزارهای سازمانی، اداری و شرکتی شیوه تحت وب است. برای مثال می‌توان نرم افزارهای اتوماسیون اداری، حسابداری، انبارداری، پرتال مشتریان و… را به خوبی تحت وب طراحی و ارائه کرد. چتر نیلی شما را به طراحی یا انتقال نرم افزارهای اداری خود بر بستر وب دعوت می‌کند.

ما در چتر نیلی با تکیه بر آخرین تکنولوژی‌های روز مانند برنامه نویسی تحت پایتون، مبتنی بر فریم ورک پایتون جنگو (Python Django) و همینطور تکنولوژی‌های طراحی وب و پیشروی دیگری مانند React.js برای ایجاد یک ساختار منسجم در بستر وب بهره برده‌ایم و طی یک فرآیند تولید محصول توسعه چابک پروژه را طراحی، اجرا و رفع ایراد می‌کنیم.


توسعه ی نرم افزار با برنامه نویسی پایتون جنگو (Python Django)

تولید توابع یک نرم افزار، ثبت داده‌ها در دیتابیس و عملگری در تقابل با اطلاعات در دنیای وب نیاز به یک نرم افزار سمت سرور دارد، به این منظور بایستی یک برنامه نویسی ساختار یافته در بستر سرور اجرا گردد تا نرم افزار مورد نظر توسعه پیدا کند.

برای توسعه سمت سرور یا همان Backend نرم افزار، گزینه‌های گوناگونی وجود دارد که به فراخور نیازمندی‌های پروژه و همچنین تخصص تیم توسعه دهنده انتخاب و اعمال می‌شود.

برنامه نویسی تحت پایتون جنگو (Python Django) یک چارچوب نرم‌افزاری تحت وب آزاد و متن‌باز است که به زبان پایتون نوشته شده است و از معماری مدل-نما-کنترل‌گر  پیروی می‌کند. هدف اصلی جنگو ساخت آسان سامانه های نرم افزاری پیچیده و وابسته به پایگاه داده ها است و بر پایهٔ قابلیت استفاده مجدد و قابل اتصال بودن اجزای مختلف، توسعه سریع و حداقل تکرار در کد نویسی طراحی شده است. در چتر نیلی ما برای توسعه ی سریعتر و بهینه تر نرم افزار های تحت وب و مخصوصا توسعه ی نرم افزاری استارتاپ ها از زیرساخت و برنامه نویسی پایتون جنگو استفاده میکنیم.

سوالات متداول

فرق اساسی اپلیکیشن های موبایل با اپلیکیشن های وب بیس (یا تحت وب) چیست؟
اصولا اپلیکیشن های موبایل از امکانات بیشتر سخت افزاری میتوانند استفاده کنند در نتیجه امکانات بیشتری میتوان در آنها پیاده سازی کرد، اما معمولا نیازهای کاربران با امکانات قابل ارایه در یک اپلیکیشن وب بیس مرتفع میشود، کافیست با ما تماس بگیرید تا شما را در زمینه ی درخواستتان راهنمایی کنیم.

در چه مواردی نرم افزار های تحت وب از نرم افزارهای دستکتاپ (مثل نرم افزار های تحت ویندوز) بهتر عمل میکنند؟
اگر نرم افزار شما تحت یک شبکه اجرا میشود و یا افراد متعدد با دسترسی های متفاوت به آن دسترسی دارند و اگر نرم افزار شما به یک سخت افزار خاص منظوره اتصال پیدا نمیکند به شما توصیه میکنیم تا از تکنولوژی های تحت وب استفاده کنید.

هزینه ی طراحی یک نرم افزار تحت وب اختصاصی چگونه برآورد میشود؟
چتر نیلی رویه ی مستند شده ای برای برآورد هزینه ی پروژه ها دارد، ما در یک پروسه ی کشف محصول هزینه و زمان پروژه ی شما را برآورد میکنیم، همچنین معمولا در تماس های اولیه بنا بر تجربه یک هزینه ی حدودی از کار اجرایی به شما اعلام میداریم.خدمات مرتبط