ماموریت ما

ماموریت چتر نیلی تولید کسب و کارهای نوپا و ارتقا کسب و کارهای توسعه یافته از طریق راهکارهای نرم افزاری است و در راستای انجام این ماموریت، چتر نیلی از ابتدای تاسیس خود همواره سعی کرده تا بهترین نیرو های انسانی بازار را در ساختار خود جذب کند و در راه ارایه ی راهکارهای خلاق و کابردی در صنعت نرم افزار کشور پیشرو باقی بماند، ما همواره در آموزش نیروها، ارتقا سطح عملیاتی و مدیریتی در تلاشیم و اگرچه مدعی بی نقص بودن نیستیم سعی میکنیم تا با روحیه ی مثبت و همراه، اخلاق حرفه ای و دید باز برای مخاطبانمان ارزش آفرینی کنیم.

چرا چتر نیلی را انتخاب کنیم؟

  • تیم نرم افزاری قدرتمند

    چتر نیلی در راستای ارائه خدمات با کیفیت و همچنین افزایش رضایتمندی کارفرمایان از تیم نرم افزاری قدرتمند، با تجربه، خلاق و ماهری استفاده کرده است. تیم نرم افزاری چتر نیلی از اشراف بالایی در انجام پروژه‌های مختلف برخوردار هستند و با دانش خوبی که دارند می‌توان با خیال آسوده‌ای انجام پروژه‌ها را به آن سپرد و از نتیجه کار راضی بود.

  • ارتباط ارزشمنده

    تیم چتر نیلی تمام تلاش خود را در برگرفته تا بتواند با استفاده از راه‌های ارتباطی مختلف ارتباط موثر و کارآمدی با کارفرمایان داشته باشد. استفاده از راه‌های ارتباطی مختلف این امکان را فراهم می‌کند تا تبادل نظر‌های مفیدی در راستای هرچه بهتر شدن پروژه انجام شود و در نتیجه رضایت مشتری را به همراه خواهد داشت.

  • تخصص قابل اعتماد

    گستره چتر نیلی از سال 1390 کار خود را آغاز کرده و تا به حال موفق به اجرای طرح ها و راهکارهای خلاقانه متعددی برای استارتاپ ها، سازمان‌ها و شرکت‌های معتبر شده است. زمینه تخصصی چتر نیلی طراحی نرم افزارهای تحت وب، طراحی وب سایت، طراحی و توسعه اپلیکیشن‌های موبایل و همینطور برنامه نویسی بلاک چین است. ما در چتر نیلی به ارائه راهکارهای خلاقانه و توسعه چابک محصول باور راسخ داریم.

دغدغه ی اصلی چتر نیلی

چتر نیلی همواره دغدغه ارتقای تکنولوژی خود و درک بیشتر محیط بی انتهای تکنولوژی را دارد.

ما در چتر نیلی همواره سعی می‌کنیم تا با آموزش مداوم همکاران‌مان و انتقال دانش به مشتریان‌مان در راستای ارتقای سطح تکنولوژی تلاش و هم‌افزایی کنیم.

چشم اندازهای چترنیلی

چشم انداز چتر نیلی ایجاد یک کارخانه تولید نرم افزار بین المللی است، که در بستر آن راهکارهایی ایجاد شود که به ارتقا سطح زندگی و کسب و کار جهانی کمکی شایان و مثال زدنی صورت گیرد.

سوالات متداول

مراحل انجام پروژه در چتر نیلی چگونه است؟

انجام پروژه‌های مختلف در چتر نیلی با توجه به نوع پروژه، نیاز کارفرما، بودجه در نظر گرفته شده و گستردگی آن در اولین قدم برنامه ریزی و اجرا می‌شود.

قیمت گذاری در چتر نیلی به چه صورت انجام می‌شود؟

چتر نیلی برای هر پروژه با توجه به نیازهای آن و همچنین پیچیدگی هزینه‌ها و تعرفه‌های مختلفی دارد که پس از انجام بررسی‌های لازم اعلام می‌شود.

انجام پروژه در چتر نیلی چه مدت زمان می‌برد؟

پیاده سازی هر پروژه با توجه به بودجه، نیاز کارفرما و همچنین گستردگی خود پروژه متفاوت است و نیاز به بررسی‌های تخصصی دارد.

تعهد چتر نیلی برای انجام صحیح پروژه‌ها چیست؟

چتر نیلی با اتکا به تجربه خود و همکاری با متخصصان ماهر و حرفه‌ای متعهد می‌شود که پیاده‌سازی پروژه‌ها به صورت کاملا صحیح انجام خواهد شد.

چرا چتر نیلی را انتخاب کنیم؟

چتر نیلی از تجربه بالایی در زمینه‌های فعالیت خود برخوردار است که این موضوع در نمونه‌های انجام شده کاملا مشهود خواهد بود و توانایی انجام تمامی پروژه‌ها در زمینه‌های فعالیت خود را دارد.