ماموریت ما

ماموریت چتر نیلی تولید کسب و کارهای نوپا و ارتقا کسب و کارهای توسعه یافته از طریق راهکارهای نرم افزاری است و در راستای انجام این ماموریت، چتر نیلی از ابتدای تاسیس خود همواره سعی کرده تا بهترین نیرو های انسانی بازار را در ساختار خود جذب کند و در راه ارایه ی راهکارهای خلاق و کابردی در صنعت نرم افزار کشور پیشرو باقی بماند، ما همواره در آموزش نیروها، ارتقا سطح عملیاتی و مدیریتی در تلاشیم و اگرچه مدعی بی نقص بودن نیستیم سعی میکنیم تا با روحیه ی مثبت و همراه، اخلاق حرفه ای و دید باز برای مخاطبانمان ارزش آفرینی کنیم.

چرا چتر نیلی را انتخاب کنیم؟

  • تیم نرم افزاری قدرتمند

    چتر نیلی در راستای ارائه خدمات با کیفیت و همچنین افزایش رضایتمندی کارفرمایان از تیم نرم افزاری قدرتمند، با تجربه، خلاق و ماهری استفاده کرده است. تیم نرم افزاری چتر نیلی از اشراف بالایی در انجام پروژه‌های مختلف برخوردار هستند و با دانش خوبی که دارند می‌توان با خیال آسوده‌ای انجام پروژه‌ها را به آن سپرد و از نتیجه کار راضی بود.

  • ارتباط ارزشمنده

    تیم چتر نیلی تمام تلاش خود را در برگرفته تا بتواند با استفاده از راه‌های ارتباطی مختلف ارتباط موثر و کارآمدی با کارفرمایان داشته باشد. استفاده از راه‌های ارتباطی مختلف این امکان را فراهم می‌کند تا تبادل نظر‌های مفیدی در راستای هرچه بهتر شدن پروژه انجام شود و در نتیجه رضایت مشتری را به همراه خواهد داشت.

  • تخصص قابل اعتماد

    گستره چتر نیلی از سال 1390 کار خود را آغاز کرده و تا به حال موفق به اجرای طرح ها و راهکارهای خلاقانه متعددی برای استارتاپ ها، سازمان‌ها و شرکت‌های معتبر شده است. زمینه تخصصی چتر نیلی طراحی نرم افزارهای تحت وب، طراحی وب سایت، طراحی و توسعه اپلیکیشن‌های موبایل و همینطور برنامه نویسی بلاک چین است. ما در چتر نیلی به ارائه راهکارهای خلاقانه و توسعه چابک محصول باور راسخ داریم.

دغدغه ی اصلی چتر نیلی

چتر نیلی همواره دغدغه ارتقای تکنولوژی خود و درک بیشتر محیط بی انتهای تکنولوژی را دارد.

ما در چتر نیلی همواره سعی می‌کنیم تا با آموزش مداوم همکاران‌مان و انتقال دانش به مشتریان‌مان در راستای ارتقای سطح تکنولوژی تلاش و هم‌افزایی کنیم.

چشم اندازهای چترنیلی

چشم انداز چتر نیلی ایجاد یک کارخانه تولید نرم افزار بین المللی است، که در بستر آن راهکارهایی ایجاد شود که به ارتقا سطح زندگی و کسب و کار جهانی کمکی شایان و مثال زدنی صورت گیرد.

سوالات متداول