تیم نرم افزاری به عنوان یک سرویس

تیم نرم افزاری به عنوان یک سرویس یا SAAS

با توجه به اینکه دنیای امروز در هر لحظه در حال توسعه و گسترش در زمینه‌های مختلف است هر روز طرح و ایده‌های مختلفی به ذهن افراد خطور می‌کند که بسیاری از آن‌ها قبل از آنکه پیاده‌سازی شوند، حذف می‌شوند. اولین گام برای پیاده‌سازی یک ایده یا طرح جدید داشتن تیم نرم افزاری با دانش و با تجربه است که به طور حتم یافتن چنین تیمی کار دشواری است و معمولا هزینه بالا و زمان زیادی به همراه دارد. با توجه به اهمیتی که داشتن یک تیم نرم افزاری دارد، چتر نیلی اقدام به فراهم کردن تیم نرم افزاری کرده که از دانش و تجربه بالایی برخوردار هستند و افراد یا شرکت‌ها می‌توانند با همکاری با این تیم ایده‌های خود را با خیال آسوده‌تری پیاده سازی کنند. تیم نرم افزاری چتر نیلی با توجه به نیازهای پروژه توانایی‌ها و مهارت‌های متفاوتی ارائه می‌کند.

فرآیند توسعه با تیم نرم افزاری به عنوان یک سرویس در چتر نیلی

 • 01

  نیازمندی‌های اولیه

  در اولین مرحله از فرآیند توسعه با تیم نرم افزاری به عنوان یک سرویس نیازمندی‌های اولیه برای اجرا پروژه دریافت می‌شود.

 • 02

  نیازسنجی

  دومین مرحله مربوط به نیازسنجی برای تخصیص نیروهای فنی است که در پروژه‌های استارت آپی این مرحله شامل Prototyping است.

 • 03

  تخصیص تیم

  سومین مرحله از فرآیند توسعه با تیم نرم افزاری به عنوان یک سرویس تخصیص تیم، آغاز طراحی و پیاده سازی فنی پروژه است.

 • 04

  جلسات روزانه‌ای با کارفرما

  در مرحله چهارم جلسات روزانه‌ای با کارفرما برگزار می‌شود و نیازمندی‌ها به صورت پویا دریافت می‌شود.

 • 05

  گزارش دهی ماهانه

  مرحله آخر نیز مربوط به گزارش دهی ماهانه و بهینه سازی مداوم روند ارائه خدمت به کارفرما است.

تکنولوژی های ما در طراحی وب

    

چتر نیلی با بهره‌گیری از آخرین روش‌های مدیریتی خود به افزایش بهره‌وری تیم‌های نرم افزاری کمک می‌کند. مدیریت صحیح بهره‌وری تیم‌های نرم افزاری این امکان را فراهم می‌آورد تا مراحل توسعه و پیاده سازی پروژه در زمان کوتاه‌تر و با کیفیت بهتری انجام شود.

    

چتر نیلی با بکارگیری متدهای Agile مانند اسکرام امکانی را فراهم می‌آورد تا همگام با توسعه نرم افزارهای مختلف نتایجی همچون محصول کارآمد، مشتری خوشحال و نیروی کار با انگیزه حاصل شود. استفاده از این متد امکان همکاری مستقیم مشتری با عوامل اجرایی پروژه را فراهم می‌آورد، در نتیجه محصول به دست آمده کارآمدتر خواهد بود.

    

از امکاناتی که چتر نیلی در اختیار کارفرمایان قرار داده، نیروهای کار دور کار هستند که بر حسب نیاز و گستردگی پروژه نیروهای متخصصی به پروژه اضافه خواهند شد و به صورت دور کار فعالیت خود را انجام می‌دهند. 

شیوه های همکاری

سفارش خدمت
      

روش اول شامل ۱۶۰ تا ۲۰۰ ساعت کار تیم نرم افزاری بوده که برای پروژ‌ه‌های متوسط مناسب است و مدیریت زمان نیرو‌ها توسط کارفرما خواهد بود. این روش‌ برای پروژه‌های خارج از کشور است.

      

در روش VIP ساعات کاری بین ۲۰۰ تا ۳۲۰ است و برای پروژه‌هایی با پیچیدگی بیشتر استفاده می‌شود و مدیریت زمان نیروها بر عهده کارفرما است. از این روش برای پروژه‌های خارج از کشور استفاده می‌شود.

      

در روش سوم ۳۲۰ ساعت کار تیم نرم افزاری است که همراه با گزارش ماهانه و مدیریت زمان نیرو بوده و در صورت نیاز نیروهای درگیر در پروژه رو تعویض نمی‌شوند. این روش قابل استفاده در پروژه‌های خارج از کشور است.

#

چتر نیلی تلاش کرده تا با آموزش‌های حرفه‌ای، نیروهای ماهر و زبردستی را پرورش دهد تا از آن‌ها بتواند برای کمک به سایر تیم‌ها و شرکت‌ها بهره‌مند شود. این خدمت ارائه شده توسط چتر نیلی به منظور کاهش هزینه‌های ایجاد، آموزش و نگهداشت تیم فنی و همچنین کاهش هزینه‌های تولید است، که در نتیجه با بهره‌مندی از چنین خدمتی می‌توانید شاهد افزایش کیفیت و نتیجه بهتری باشید. تیم نرم افزاری امکان فعالیت به صورت ریموت و در محل را دارا هستند و با توجه به تعداد افراد و تیم تشکیل شده هزینه‌‌ای دریافت خواهد شد.

به زبان ساده در این خدمت چتر نیلی یک تیم نرم افزاری را از مدیریت پروژه نرم افزار تا اجرا به شما اختصاص می‌دهد، تا طراحی نرم افزار تحت وب به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی ، نیاز شما به تشکیل یک تیم نرم افزاری را مرتفع کند.

در این مدل همکاری شما می‌توانید بدون دغدغه کاهش تمرکز، روی گسترش تجارت و توسعه کسب و کار خود به ارتقا سطح درآمد و سازمان بپردازید و پیچیدگی‌های توسعه نرم افزار و تیم توسعه نرم افزار را به صورت کامل به ما بسپارید.

همکاری با چتر نیلی یک مزیت استراتژیک و راهبردی است که در آن پروژه‌های نرم افزاری طی یک فرآیند مهندسی شده و کارآمد به صورت واقعی طراحی، پیاده سازی و بهره‌برداری می‌شوند.

چرا کار فنی را برون سپاری کنیم؟

با برون سپاری کار فنی و طراحی خود می‌توانیم در کسب و کار بر روی شایستگی‌های اصلی و توسعه تجارت تمرکز کنیم. کار فنی شامل قسمت‌های بسیاری است که می‌تواند به شدت برای تیم توسعه پرهزینه و سنگین باشد.

کار فنی همواره نیاز به آموزش‌های پرهزینه و مداوم در کنار جذب و ایجاد تیم‌های درون سازمانی دارد که برای یک کسب و کار که محور آن فقط نرم افزار نیست، به صرفه نخواهد بود.

کنترل یک تیم خبره توسط قرارداد‌های حقوقی درست و دریافت گزارش‌های مداوم دغدغه‌های درون سازمانی را بسیار کاهش می‌دهد و زمان رسیدن به بازار را سرعت خواهد بخشید. حتی در صورتی که ما یک شرکت نرم افزار محور باشیم، ارائه و ایجاد تیم برای تمامی تخصص‌های نرم افزاری کاری پرهزینه و پرخطر است.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

نمونه کار ها

مشتریان ما

سوالات متداول

هزینه اختصاص تیم نرم افزاری چگونه محاسبه می‌شود؟

بر اساس نیازهای کارفرما و همچنین گستردگی پروژه نیازسنجی انجام می‌شود و در انتها هزینه برآورد خواهد شد.

آیا در تیم‌های نرم افزاری تمامی تخصص‌ها وجود دارند؟

با توجه به گستردگی پروژه و بنا به نظر کارفرما امکان همکاری به صورت شناور و ثابت وجود دارد.

ساعات کاری تیم‌های نرم افزاری چگونه است؟

با توجه به گستردگی پروژه و بنا به نظر کارفرما امکان همکاری به صورت شناور و ثابت وجود دارد.

همکاری تیم های نرم افزاری به چه صورت است؟

همکاری تیم نرم افزاری به صورت دور کار بوده و از طریق نرم افزارهای مدیریتی که وجود دارد، امکان هماهنگی آن‌ها با سایرین فراهم می‌شود.

آیا هزینه همکاری با تیم نرم افزاری چتر نیلی مقرون به صرفه‌تر از استخدام نیروی کار ثابت است؟

به طور حتم همکاری با تیم نرم افزاری خلاق، با دانش و با تجربه چتر نیلی بسیار مقرون به صرفه‌تر از استخدام نیروی کار بوده و کاهش هزینه و زمان را به همراه دارد.