تیم نرم افزاری به عنوان یک سرویس

تیم نرم افزاری به عنوان یک سرویس یا SAAS

با توجه به اینکه دنیای امروز در هر لحظه در حال توسعه و گسترش در زمینه‌های مختلف است هر روز طرح و ایده‌های مختلفی به ذهن افراد خطور می‌کند که بسیاری از آن‌ها قبل از آنکه پیاده‌سازی شوند، حذف می‌شوند. اولین گام برای پیاده‌سازی یک ایده یا طرح جدید داشتن تیم نرم افزاری با دانش و با تجربه است که به طور حتم یافتن چنین تیمی کار دشواری است و معمولا هزینه بالا و زمان زیادی به همراه دارد. با توجه به اهمیتی که داشتن یک تیم نرم افزاری دارد، چتر نیلی اقدام به فراهم کردن تیم نرم افزاری کرده که از دانش و تجربه بالایی برخوردار هستند و افراد یا شرکت‌ها می‌توانند با همکاری با این تیم ایده‌های خود را با خیال آسوده‌تری پیاده سازی کنند. تیم نرم افزاری چتر نیلی با توجه به نیازهای پروژه توانایی‌ها و مهارت‌های متفاوتی ارائه می‌کند.

فرآیند توسعه با تیم نرم افزاری به عنوان یک سرویس در چتر نیلی

تکنولوژی های ما در طراحی وب

شیوه های همکاری

سفارش خدمت
#

چتر نیلی تلاش کرده تا با آموزش‌های حرفه‌ای، نیروهای ماهر و زبردستی را پرورش دهد تا از آن‌ها بتواند برای کمک به سایر تیم‌ها و شرکت‌ها بهره‌مند شود. این خدمت ارائه شده توسط چتر نیلی به منظور کاهش هزینه‌های ایجاد، آموزش و نگهداشت تیم فنی و همچنین کاهش هزینه‌های تولید است، که در نتیجه با بهره‌مندی از چنین خدمتی می‌توانید شاهد افزایش کیفیت و نتیجه بهتری باشید. تیم نرم افزاری امکان فعالیت به صورت ریموت و در محل را دارا هستند و با توجه به تعداد افراد و تیم تشکیل شده هزینه‌‌ای دریافت خواهد شد.

به زبان ساده در این خدمت چتر نیلی یک تیم نرم افزاری را از مدیریت پروژه نرم افزار تا اجرا به شما اختصاص می‌دهد، تا طراحی نرم افزار تحت وب به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی ، نیاز شما به تشکیل یک تیم نرم افزاری را مرتفع کند.

در این مدل همکاری شما می‌توانید بدون دغدغه کاهش تمرکز، روی گسترش تجارت و توسعه کسب و کار خود به ارتقا سطح درآمد و سازمان بپردازید و پیچیدگی‌های توسعه نرم افزار و تیم توسعه نرم افزار را به صورت کامل به ما بسپارید.

همکاری با چتر نیلی یک مزیت استراتژیک و راهبردی است که در آن پروژه‌های نرم افزاری طی یک فرآیند مهندسی شده و کارآمد به صورت واقعی طراحی، پیاده سازی و بهره‌برداری می‌شوند.

چرا کار فنی را برون سپاری کنیم؟

با برون سپاری کار فنی و طراحی خود می‌توانیم در کسب و کار بر روی شایستگی‌های اصلی و توسعه تجارت تمرکز کنیم. کار فنی شامل قسمت‌های بسیاری است که می‌تواند به شدت برای تیم توسعه پرهزینه و سنگین باشد.

کار فنی همواره نیاز به آموزش‌های پرهزینه و مداوم در کنار جذب و ایجاد تیم‌های درون سازمانی دارد که برای یک کسب و کار که محور آن فقط نرم افزار نیست، به صرفه نخواهد بود.

کنترل یک تیم خبره توسط قرارداد‌های حقوقی درست و دریافت گزارش‌های مداوم دغدغه‌های درون سازمانی را بسیار کاهش می‌دهد و زمان رسیدن به بازار را سرعت خواهد بخشید. حتی در صورتی که ما یک شرکت نرم افزار محور باشیم، ارائه و ایجاد تیم برای تمامی تخصص‌های نرم افزاری کاری پرهزینه و پرخطر است.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

نمونه کار ها

مشتریان ما

سوالات متداول