Loading...
cnili_logo

تیم نرم افزاری به عنوان یک سرویس

تشکیل یک تیم نرم افزاری حرفه‌ای کاری پرهزینه، پر ریسک و در بسیاری از شرایط خارج از بودجه یا تمرکز سازمان است. چتر نیلی پس از کسب تجربه در ساختار تجارت‌های نوپا (Startup development) و همینطور افزایش مهارت با خدمت رسانی به سازمان‌های معتبر، ظرفیت ارائه خدمات به صورت تیمی را در قالب ارائه یک تیم نرم افزاری را فراهم کرده است.

آموخته های ما برای ارایه خدمات تیم به عنوان خدمت

  • Remote Development
  • Productivity Management
  • Agile Development


چتر نیلی تلاش کرده تا با آموزش‌های حرفه‌ای، نیروهای ماهر و زبردستی را پرورش دهد تا از آن‌ها بتواند برای کمک به سایر تیم‌ها و شرکت‌ها بهره‌مند شود. این خدمت ارائه شده توسط چتر نیلی به منظور کاهش هزینه‌های ایجاد، آموزش و نگهداشت تیم فنی و همچنین کاهش هزینه‌های تولید است، که در نتیجه با بهره‌مندی از چنین خدمتی می‌توانید شاهد افزایش کیفیت و نتیجه بهتری باشید. تیم نرم افزاری امکان فعالیت به صورت ریموت و در محل را دارا هستند و با توجه به تعداد افراد و تیم تشکیل شده هزینه‌‌ای دریافت خواهد شد.

به زبان ساده در این خدمت چتر نیلی یک تیم نرم افزاری را از مدیریت پروژه نرم افزار تا اجرا به شما اختصاص می‌دهد، تا نیاز شما به تشکیل یک تیم نرم افزاری را مرتفع کند.

در این مدل همکاری شما می‌توانید بدون دغدغه کاهش تمرکز، روی گسترش تجارت و توسعه کسب و کار خود به ارتقا سطح درآمد و سازمان بپردازید و پیچیدگی‌های توسعه نرم افزار و تیم توسعه نرم افزار را به صورت کامل به ما بسپارید.

همکاری با چتر نیلی یک مزیت استراتژیک و راهبردی است که در آن پروژه‌های نرم افزاری طی یک فرآیند مهندسی شده و کارآمد به صورت واقعی طراحی، پیاده سازی و بهره‌برداری می‌شوند.

چرا کار فنی را برون سپاری کنیم؟

با برون سپاری کار فنی و طراحی خود می‌توانیم در کسب و کار بر روی شایستگی‌های اصلی و توسعه تجارت تمرکز کنیم. کار فنی شامل قسمت‌های بسیاری است که می‌تواند به شدت برای تیم توسعه پرهزینه و سنگین باشد.

کار فنی همواره نیاز به آموزش‌های پرهزینه و مداوم در کنار جذب و ایجاد تیم‌های درون سازمانی دارد که برای یک کسب و کار که محور آن فقط نرم افزار نیست، به صرفه نخواهد بود.

کنترل یک تیم خبره توسط قرارداد‌های حقوقی درست و دریافت گزارش‌های مداوم دغدغه‌های درون سازمانی را بسیار کاهش می‌دهد و زمان رسیدن به بازار را سرعت خواهد بخشید. حتی در صورتی که ما یک شرکت نرم افزار محور باشیم، ارائه و ایجاد تیم برای تمامی تخصص‌های نرم افزاری کاری پرهزینه و پرخطر است.خدمات مرتبط