هلث کانکت - موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل و نرم افزار تحت وب هلث کانکت – سامانه پزشک از راه دور و مکالمه ویدیویی (استرالیا)

به سفارش هلث کانکت - استرالیا
طراحی اپلیکیشن موبایل
 • دسکتاپ
 • موبایل
سامانه خدمات آنلاین مدیسا، سامانه تخصصی نوبت دهی، جستجو پزشکان بر اساس المان‌های مانند مکان، علایم بیماری، بیمارستان، نام پزشک و .... است و در آن امکان ویزیت آنلاین تصویری در وب اپلیکیشن با رعایت پروتکل‌های HIPAA نیز فراهم شده است. برنامه نویسی سامانه خدمات آنلاین مدیسا با استفاده از زبان‌های برنامه نویسی پایتون (فریم ورک جانگو) و React Native انجام شده و دارای ورژن اندروید و IOS نیز است. این نرم افزار از بروزترین زیرساخت‌های سروری مانند Docker و Python Celery بهره برده و مجهز به ساختار Adaptive Streaming نیز است. این اپلیکیشن از امکان اتصال به پلتفرم Google Stripe نیز برخوردار است و دارای Subscription های ماهانه، سالانه و حتی هفتگی است و همچنین امکان شارژ بر اساس دقیقه ویزیت آنلاین بر اساس تعاریف قیمتی پزشک را داراست و بیش از ۱۳۵ ارز جهانی را پشتیبانی می‌کند.
 • شرح نیاز پروژه

  نیازهایی که کارفرمایان پروژه سامانه خدمات آنلاین مدیسا داشتند، شامل توسعه دو اپلیکیشن متفاوت برای پزشکان و دیگری برای بیماران، امکان ورود با ارسال کد تایید از طریق تلفن همراه، امکان ویزیت تصویری درون برنامه‌ای، جستجوی پزشکان بر اساس تخصص و نیاز بیماران و امکان برقراری تماس تصویری درون برنامه‌ای بود.

 • تکنولوژی های به کار رفته در این پروژه
  • React
  • Python
 • چالش های پروژه

  از چالش‌هایی که پروژه سامانه خدمات آنلاین مدیسا با آن روبرو بوده عبارتند از امکان ویزیت تصویری درون برنامه بدون خروج از سامانه با استفاده از زیرساخت های HIPAA Compliant و Connectycube Integration، مجهز شدن به الگوریتم هوشمند پیشنهاد بر اساس مکان بیمار و نشانه ی بیماری و متعاقبا پیشنهاد پزشک، پیاده سازی سیستم پرداخت بر اساس دقیقه مکالمه آنلاین و اتصال سیستم به سامانه ی پرداخت جهانی با امکان قبول بیش از ۱۳۵ ارز و … که همگی توسط تیم نرم افزاری چتر نیلی اجرا شده است.

برنامه نویسی سامانه خدمات آنلاین مدیسا با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون و React انجام شده است. از کاربردهای این سامانه می‌توان به ارائه خدمات آنلاین پزشکی، توریسم سلامت، ارز آوری از طریق فروش خدمات مشاوره پزشکی و ارائه خدمات درمانی آنلاین اشاره کرد.

پروژه ای در ذهن خود دارید؟ از ما پیشنهاد بگیرید سفارش خدمت