ووند اگزم -موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل و نرم افزار تحت وب ووند اگزم – سامانه خدمات آنلاین تشخیص زخم

به سفارش خدمات آنلاین هوشیار
طراحی اپلیکیشن موبایل
 • دسکتاپ
 • موبایل
سامانه خدمات آنلاین هوشیار یک سامانه تخصصی تشخیص، مانیتور، گزارش دهی و درمان زخم است. این سامانه با بهره‌مندی از زبان‌های برنامه نویسی پایتون (فریم ورک جانگو) و React Native توسعه یافته و دارای ورژن اندروید و IOS است در دو حالت اپلیکیشن پزشک و بیمار در دسترس قرار دارد. همچنین باید اضافه کرد که در این سامانه امکان ارائه نسخه به صورت آنلاین نیز وجود دارد. این سامانه توسط یک الگوریتم هوشمند امکان پردازش تصویر و تصویر برداری از زخم‌های بدخیم را فراهم می‌کند و در اصل این تصویر برداری به تشخیص هوشمند مساحت زخم منجر می‌شود و روند بهبود زخم را در طی زمان به صورت نموداری مدلسازی می‌کند. سامانه خدمات آنلاین هوشیار با بهره‌گیری از بروزترین زیرساخت‌های سروری مانند Docker،Python Celery توسعه یافته و مجهز به ساختار Adaptive Streaming است.
 • شرح نیاز پروژه

  پروژه سامانه خدمات آنلاین هوشیار نیاز به پیاده‌سازی امکانی برای نسخه دهی آنلاین، تایید هوشمند پزشکان و تشخیص صحیح مساحت زخم‌ها با استفاده از دوربین‌های معمولی همچون دوربین‌های تلفن‌های همراه را داشت که به تمامی این نیازها توسط تیم نرم افزاری چتر نیلی پاسخ داده شد.

 • تکنولوژی های به کار رفته در این پروژه
  • React
  • Docker
  • Python
 • چالش های پروژه

  چالش‌های پروژه سامانه خدمات آنلاین هوشیار شامل تشخیص صحیح زخم و تشخیص نسبت هر کدام از زخم ها در فواصل مختلف عکسبرداری توسط بهینه سازی الگوریتم های هوش مصنوعی تشخیص تصویر برای زخم (رفرنس کردن عکس توسط تگ)، تشخیص مساحت زخم توسط دوربین‌های معمولی تلفن هوشمند با بهینه سازی الگوریتم‌های پردازش تصویر، سامانه تایید هوشمند پزشک و مدل کردن روند بهبود زخم با رعایت پروتکل‌های پزشکی در مسایل زخم، مراحل نسخه دهی آنلاین و … است.

تیم نرم افزاری چتر نیلی به منظور برنامه نویسی سامانه خدمات آنلاین هوشیار از زبان برنامه نویسی پایتون و React استفاده کرده است. از کاربردهای این سامانه می‌توان به خدمات آنلاین پزشکی، توریسم سلامت، بررسی هوشمند زخم‌ها از طریق الگوریتم‌های هوش مصنوعی و ارائه خدمات درمانی آنلاین همچون ارائه نسخه و نظارت بر روند بهبود بیمار اشاره کرد.

پروژه ای در ذهن خود دارید؟ از ما پیشنهاد بگیرید سفارش خدمت