Loading...
cnili_logo

توسعه ی استارت آپ

ما در چتر نیلی استارت آپ ها را دوست داریم و به این منظور سعی میکنیم جدا از انگیزه های مالی به این پدیده به شکل یک سفر جذاب و دوست داشتنی نگاه کنیم.

آموخته های ما برای توسعه ی استارت آپ

  • POC development
  • MVP development
  • Prototyping
  • Agile development
  • Blockchain Development
  • Problem Solving


ما در چتر نیلی استارتاپ را دوست داریم و به این منظور سعی می‌کنیم جدا از انگیزه‌های مالی به این پدیده به شکل یک سفر جذاب و دوست داشتنی نگاه کنیم.

استارتاپ ها کسب و کارهای نوپا و جوانی هستند که امروزه در حوزه‌های مختلفی ظهور کرده‌اند که یکی از این حوزه‌ها، حوزه نرم افزاری است. استارتاپ های نرم افزاری توانسته‌اند با ایده‌های خلاقانه و نو خود باعث رفع نیاز مخاطبان و حتی در برخی از موارد ایجاد نیاز در آن‌ها شوند. ما در چتر نیلی به استارتاپ ها بسیار علاقه مند هستیم و تمایل داریم که بتوانیم همچون مشاور یا شریکی استراتژیک به آن‌ها یاری برسانیم. در صورتی که ایده‌ای نو برای ایجاد استارتاپی در حوزه نرم افزاری داشته باشید، چتر نیلی امکان تولید محصول اولیه (MVP) و محصولی با اثبات (POC) طرح شما را فراهم می‌کند تا از این طریق بتوانید آسان‌تر نسبت به جذب سرمایه اقدام کنید.

شبیه سازی و مدل سازی

محیط‌های تست مجازی یا به بیان دیگر شبیه‌سازی (Emulators) راه حلی مناسب برای کاهش ریسک سرمایه گذاری در پروژه‌‌های حساس و پرهزینه هستند. امروزه با توجه به پیچیده‌تر شدن سیستم‌های نرم افزاری، اپلیکیشن‌ها و همینطور هزینه بر بودن فراهم آوری شرایط تست در محیط صرفا سخت افزاری، مدل‌سازی و شبیه‌سازی سخت افزار که امکان تست و رفع اشکال را در کنار تکرار و بازنگری توسعه نرم افزار را فراهم می‌آورد، راه حلی بهینه جهت کاهش زمان و هزینه ارائه محصول است. از این رو چتر نیلی خدمات شبیه‌سازی و مدل‌سازی سخت افزار را در قالب راهکارهای به روز نرم افزاری در روند توسعه نرم افزارهای پیچیده در نظر می‌گیرد.

خدمات مشاوره ی فنی و آموزش فنی

چتر نیلی اعتقاد دارد که هدف راهکار‌های حوزه فناوری اطلاعات ارتقا سطح یک سازمان و تولید یک محصول کاربردی است. ما در چتر نیلی در کنار انجام پروژه‌های نرم افزاری به فعالانی که تمایل به فعالیت در این حوزه را دارند مشاوره می‌دهیم یا بنا به درخواست آن‌ها در حوزه تخصصی که داریم آموزش‌های مرتبط ارائه می‌دهیم. اگر احساس می‌کنید که توانایی‌های ما برای شما مفید هستند و نیاز دارید تا انتقال دانش به صورت مشاوره یا آموزش از ما به شما صورت گیرد تا بتوانید کسب و کار خود را با موفقیت بیشتری راه اندازی کنید، حتما با ما تماس بگیرید.

توسعه نرم افزار های بلاک چین

زنجیره بلوکی (Blockchain) در اصل یک پایگاه داده توزیع شده و مبتنی بر اجماع (consensus methods) است که به صورت مستمر فهرستی از رکوردهای داده را که هر کدام به نحوی به داده‌‌های قبلی ارجاع می‌شوند را نگه داری می‌کند. اضافه شدن اطلاعات در این زنجیره توسط روش‌های اجماع انجام می‌شود و انواع گوناگونی دارد.

چتر نیلی از شرکت‌های پیشرو در توسعه نرم افزارهای بلاک چین (Blockchain Programming) و همینطور ادبیات رمز ارزها است. ما در این مسیر موفق به اجرای چند پروژه از جمله تولید یک سامانه خرید و فروش رمز ارز (Cryptocurrency)، تولید چند API در زمینه تحلیل و تجارت رمز ارزها (Cryptocurrency) و همین طور تولید کیف پول رمز ارز شده‌ایم، همچنین در کنار آن خدمات مشاور‌ای و آموزشی گوناگونی به سازمان‌های معتبر ارائه داده‌ایم.

به طور کلی تکنولوژی‌های جنجالی و موقعیت آفرینی برای تولید نرم افزارهای سودآور و کاربردی در چشم انداز و ماموریت چتر نیلی جایگاه ویژه‌ای دارند. به همین منظور کمک به تولید و توسعه در حوزه بلاک چین و رمز ارزها برای ما بسیار جذاب است. امیدواریم تا با ایجاد یک هم‌افزایی سازنده بتوانیم به محقق کردن ایده‌های شما در این بستر کمک کنیم.

برخی مفاهیم و تکنولوژی‌های زنجیره بلوکی (Blockchain Technologies) که با آن‌ها آشنا هستیم یا یا در کارکرد با آن‌ها تجربه داریم:

هایپر لجر (Hyperledger) که در اصل مجموعه‌ای از ابزارهای نرم افزاری مربوط به بلاک چین است و توسط بنیاد لینوکس نگهداشت و توسعه داده می‌شود و می توان توسط آن گستره عظیمی از ایده‌های بلاک چینی را پیاده سازی و اجرا کرد.

برنامه نویسی قرارداد‌های هوشمند (Smart Contracts) که در اصل امکان ایجاد تراکنش‌های با اعتبار و بدون واسطه را فراهم می‌کنند و توسط آن می‌توان تراکنش‌هایی غیر قابل بازگشت ولی قابل پیگیری و معتبر ایجاد کرد. چتر نیلی توانایی ایجاد نرم افزار‌های کاربردی و برنامه نویسی در قالب قرارداد‌های هوشمند را در خود ایجاد کرده است و می‌تواند مخاطبانش را به این ابزار کاربردی تجهیز کند.

رمز ارزها (Cryptocurrencies) که در این زمینه چتر نیلی می‌تواند برای شما انواع خدمات نرم افزاری مرتبط از تولید زیرساخت‌های نرم افزاری برای آنالیز، تولید، تجارت و … را در رمز ارز‌ها (ارزهای دیجیتال) گوناگون ایجاد کند.

سوالات متداول

از کجای کار برای توسعه ی استارت آپ شروع کنم؟
نظرات متفاوتی در این زمینه وجود دارد، اما شاید بهترین راه پیدا کردن یک جای خالی در بازار است که بتوانید در آن مفید و سود ده باشید.

آیا تمام استارت آپ ها نرم افزاری هستند؟
خیر، اما بسیاری از استارت آپ های معروف و بسیار سوده جهان نرم افزاری بوده اند، به علاوه استارت آپ های نرم افزاری معمولا هزینه ی پایین تری برای شروع لازم دارند. اگر نیاز به خدمات نرم افزاری توسعه استارت آپ دارید با ما تماس بگیرید.

چگونه توسعه ی استارت آپ نرم افزاری خود را برآورد هزینه کنم؟
عملیات هزینه یابی توسعه استارت آپ خود یک خدمت تخصصی است، با تماس با چتر نیلی میتوانید یک هزینه ی حدودی اولیه و در ادامه پس از گذراندن فاز کشف محصول یک برآورد دقیق تر داشته باشید.خدمات مرتبط